Cennik usług

Film z drona

Lot dronem nad wybranym obiektem, na różnych wysokościach, z atrakcyjnymi ujęciami (panning w ruchu, odkrywające, śledzące). Cena obejmuje nagranie materiału, montaż 2-minutowego filmu, dodanie animowanych napisów, udźwiękowienie (royalty free music) i eksport do formatu MP4 (rozdzielczość 1080p).

Cena:

1200 zł

Nagranie długiego procesu

Nagranie konkretnego procesu, takiego jak budowa szkieletu, czy wylewanie fundamentów, który trwa wiele godzin i wymaga wielu lotów dronem. Cena obejmuje nagranie materiału, montaż, dodanie animowanych napisów, udzwiękowienie (royalty free music) i eksport do formatu MP4 (1080p).

Cena:

1800 zł/dzień

Film promujący lokal

Nagranie filmu idealnego do promocji umeblowanego lokalu. Cena obejmuje nagranie materiału na zewnątrz i wewnątrz, montaż, dodanie animowanych napisów, udzwiękowienie (royalty free music) oraz export do formatu MP4 (1080p). Opcjonalnie mogę napisać scenariusz i nagrać głos lektora.

Cena:

1000 zł

Łączona sesja zdjęciowa (dron i DSLR)

Sesja zdjęciowa wykonywana z różnych miejsc i wysokości w celu zmaksymalizowania różnorodności wizualnej. Zdjęcia po obróbce są przekazywane w formacie JPG.

Cena:

600 zł (za 20 zdjęć)

Wirtualny spacer

Wizualizacja domu jednorodzinnego

Usługa obejmuje wykonanie zdjęć panoramicznych (fotosfera) w każdym pomieszczeniu i połączenie ich w wirtualny spacer przy użyciu biblioteki Pannellum.js. Po wykonaniu zlecenia poza zdjęciami przekazuję kod javascript gotowy do wklejenia na stronę.

Cena:

150 zł/zdjęcie

Zdjęcie 360 z drona na Google Maps

Wizualizacja domu jednorodzinnego

Zdjęcie panoramiczne obiektu oraz całej okolicy wykonane z drona. W zależności od lokalizacji, maksymalna wysokość lotu wynosi 150 metrów. Zdjęcie mogę opublikować samodzielnie i podpiąć do wizytówki Państwa firmy lub pomóc w publikacji z Waszego konta Google Street View.

Cena:

100 zł/zdjęcie

Spoty z lektorem

indywidualna wycena

Wizualizacje 3D domów z zewnątrz

Cena obejmuje wykonanie modelu 3D na podstawie planów architektonicznych, urządzenie okolicy domu (podjazd, droga, ogrodzenie, trawnik, roślinność), oraz render 4 obrazków z różnych stron. W tle standardowo umieszczam linię drzew lub horyzont. Opcjonalnie w tej cenie mogę połączyć modele 3D z prawdziwym zdjęciem z drona lub ze zdjęciem stockowym.

2000 zł za 4 ujęcia

dla domu do 160 m²

Wizualizacje 3D osiedla

Wykonanie wizualizacji osiedla składającego się z wielu domów. Koszt nie uwzględnia wykonania modeli 3D, tylko budowę osiedla (ustawienie domów, budowa płotów i dróg) i renderowanie 2 obrazków z różnych stron i wysokości. Opcjonalnie w tej cenie mogę nanieść modele 3D na prawdziwe zdjęcia z drona.

Cena:

1000 zł

+ wykonanie modeli domów

Modelowanie mebli i małych obiektów

Potrzebujesz umieścić na wizualizacji konkretne meble (np. z IKEA)? Nie ma problemu, nawet na podstawie jednego zdjęcia, mogę stworzyć realistyczny model 3D wykorzystujący realistyczne materiały PBR, rzeźbienie zmarszczek materiału i wiernie odwzorowany kształt.

Cena:

od 250 zł

za mebel

Wizualizacje 3D wnętrza domu

Wirtualne ujęcie z wnętrza domu. Może to być widok umeblowanej kuchni, salonu, czy pokoju dziennego. Cena obejmuje wykorzystanie gotowych mebli z mojej biblioteki. W przypadku konieczności wykonania modeli mebli od zera należy doliczyć dodatkowy koszt.

Cena:

od 500 zł za ujęcie

+ koszt wykonania mebli na zamówienie

Przekrój 3D

Wykonanie przekroju 3D umeblowanego lokalu. Obrazek dostarczam jako statyczny render w formacie JPG.

Cena:

800 zł

dla domu do 160 m²

Wirtualny spacer po wirtualnym wnętrzu

Wizualizacja domu jednorodzinnego

Usługa obejmuje modelowanie pełnego wnętrza budynku wraz z meblami, render equirectandular w 7 lokalizacjach i połączenie fotosfer w wirtualny spacer gotowy do wklejenia na stronę (przy użyciu biblioteki Pannellum.js). Cena obejmuje wykorzystanie gotowych mebli z mojej biblioteki. W przypadku konieczności wykonania modeli mebli od zera, należy doliczyć dodatkowy koszt.

2000 zł

dla domu do 160 m²

Animacje i VFX

Animacje i efekty specjalne, takie jak łączenie wideo z drona i modeli 3D, czy przeloty kamery nad wirtualną sceną.

indywidualna wycena

Kontakt