Wirtualne spacery

ze zdjęć 360 lub po scenie 3D

Poznaj szczegóły

Wirtualne spacery

Wizualizacja domu jednorodzinnego

Wirtualny spacer to skuteczne narzędzie do zaprezentowania wnętrza lokalu bez konieczności wychodzenia z domu. Oferuję 2 typy spacerów wykorzystujących:

  • zdjęcia 360 wykonane w wybudowanym lokalu,
  • wizualizacje na scenie 3D w przypadku planowanych inwestycji,

Zdjęcia są łączone za pomocą biblioteki Pannellum.js i przekazywane w formie skryptu gotowego do wklejenia na stronę lub bezpośrednio publikowane na Google Street View i łączone z wizytówką firmy.

Spacer po scenie 3D

Wizualizacja domu jednorodzinnego

Zastanawiasz się jak skutecznie wypromować Twoją nową inwestycję, która jest dopiero na wczesnym etapie realizacji? Nic prostrzego! Stworzę dla Ciebie wirtualny model wnętrza lokalu na podstawie planów architektonicznych, a następnie umebluję go wirtualnymi meblami i akcesoriami. Takie rozwiązanie pozwoli pokazać potencjalnym klientom rozkład pomieszczeń znacznie bardziej efektywnie, niż na standardowych wizualizacjach 2D.

Zobacz przykład 1
Zobacz przykład 2

Spacer ze zdjęciami 360

Wizualizacja domu jednorodzinnego

Chcesz ułatwić klientom zapoznanie się z gotowym do odbioru lokalem bez konieczności wychodzenia z domu? W takiej sytuacji najlepiej sprawdzi się spacer z prawdziwymi zdjęciami. W zależności od wymaganej rozdzielczości, zdjęcia sferyczne wykonuję aparatem DSLR lub kamerą GoPro MAX. Zdjęcia mogą być również wykorzystane jako spacer w wizytówce Google Maps.

Zobacz przykład

Kontakt